ÇÖZÜM ORTAKLARIMIZ

Sektörel İş Ağımız

YINGLI SOLAR / PANEL ÜRETİCİSİ

Yingli Solar (NYSE: YGE) dünyanın en büyük güneş paneli üreticisidir. Dünya genelinde 30'dan fazla bölgesel ofisi ile Yingli Solar, küresel bilgi ve deneyimi ile desteklenen yerel müşteri hizmetleri sağlar. Bugüne kadar 50 farklı ülkede yaklaşık 40 Milyon (10 GW) adet Yingli Panel kullanılmıştır. Yingli Solar 1998’den itibaren üretim kapasitesini 3 MWp’den yaklaşık 2.45 GW’ye çıkarmıştır..

CANADIAN SOLAR / PANEL ÜRETİCİSİ

Güneş modülü, güneş pili, ingot, plaka (wafer) ve güneş enerjisiyle ilgili diğer özel ürünlerin önde gelen dikey entegre üreticilerinden olan Canadian Solar, dünya genelinde en yüksek kalitedeki ürünleri sunuyor. Dünyanın en büyük güneş modülü üreticilerinden biri olan ve dünyanın dört bir tarafında ofisleri bulunan Canadian Solar 1.3 GW'lık modül üretme kapasitesine sahiptir.

Q.CELLS / PANEL ÜRETİCİSİ

Almanyanın en büyük güneş paneli ve güneş hücresi üreticisi olan Alman Q-Cells'i bir süre önce G.Kore'li Hanwha şirketi tarafından satın alındı. Hanwha Q CELLS şirketinin üretim kapasitesini yıl sonuna kadar 1,5 GW’a çıkaracağı açıklandı.

CSUN / PANEL ÜRETİCİSİ

CSUN'ın fotovoltaik endüstrisinde seçkin deneyimi bulunmaktadır ve olağanüstü yenilikleri, yüksek verimliliği ve kalitesi ile tanınır. CSUN önceden sadece güneş hücresi üretimine odaklanmış bir firmaydı ve Avrupa'nın önde gelen güneş paneli üreticilerine güneş hücresi tedarik ediyordu. Bugün, CSUN'ın 1.2GW üretim kapasitesi ve dünya genelinde 1.4GW'tan fazla kurulu gücü mevcuttur. Türkiye'de 2 yıldır faaliyet gösteren CSUN'nın Tuzla'da 300 MW'lık kapasiteye sahip üretim tesisi bulunmaktadır.

HANWHA SOLAR / PANEL ÜRETİCİSİ

Hanwha Group, solar işini ticari faaliyetinin en önemli ürünü haline getirmiş ve önde gelen bir global solar çözümleri sağlayıcısı olmayı hedeflemiştir. Bugüne kadar, 2010'da Hanwha SolarOne'ın satın alımıyla ve 2012 yılında Hanwha Q CELLS'in piyasaya sürülmesiyle bu hedefe yönelik önemli stratejik hamleler gerçekleştirmiştir. Şimdiden dünyanın üçüncü en büyük solar üreticisi olan Hanwha, ürünlerini dünya çapındaki PV müşterilerine sunmaya devam ediyor.

KYOCERA / PANEL ÜRETİCİSİ

Kyocera, fotovoltaik üretiminde tüm prosesleri kendi bünyesinde gerçekleştirip,dışarıdan hiçbir şekilde bitmiş bir ara ürün almamaktadır.Bu olay Kyocera'nın tüm proseslere hakim olmasını ve kalitenin rakiplerine oranla düşük maliyetle sunulmasını sağlamıştır. Şuan tüm dünyada 1,2 GW lık panel satışı vardır.

SWISSWATT / PANEL ÜRETİCİSİ

Türkiye distribütörü olduğumuz İsviçreli PV-Modül üreticisi ve proje uygulayıcısı olan Swisswatt, 2002 yılından günümüze kadar güneş enerjisinden elektrik üretimi sektöründe tüm avrupada bir çok başarılı projeye imza atmış olan iş ortağımızdır. Almanya, Avusturya, İtalya, Fransa, Yunanistan, İngiltere ve Amerika'da faaliyet gösteren Swisswatt, sektörde ürün kalitesi ile öne çıkan güvenilir bir partnerimizdir.

SMA / İNVERTER ÜRETİCİSİ

Bütün İnvertör üretimlerini Almanya da gerçekleştiren, dünya çapında pazar lideri konumundaki SMA yeni standartlar geliştirmesi ile tanınır. Kullanılan yeni teknolojiler sayesinde, SMA invertörler ile solar sistemlerden maksimum verim alınması sağlanır. LİDYA ENERJİ olarak müşterilerimize SMA marka ürünleri tavsiye etmekteyiz.

FRONIUS / İNVERTER ÜRETİCİSİ

Günter Fronius, 1945 yılında Avusturya'nın Pettenbach kentinde küçük bir işletme kurar. Kaynak cihazları için transformatörler ve akü şarj cihazlarına odaklanır. Bugün de bu şirketin sahibi aynı ailedir. Kaynak teknolojisi bölümü ark kaynak tekniği alanında dünya çapında teknoloji lideri ve Avrupa'da pazar lideridir.

POWER-ONE / İNVERTER ÜRETİCİSİ

ABB güç ve otomasyon teknolojileri alanında küresel liderlerin önde gelenleri arasında yer almaktadır. Merkezi İsviçre'nin Zürih kentinde bulunan ve yaklaşık 140.000 çalışanı olan firmanın faaliyetleri yaklaşık 100 ülkeye yayılmış durumdadır. ABB hisse senetleri Zürih, Stockholm ve New York borsalarında işlem görmektedir Bir ABB şirketi olan Power-One Türkiye’de 1 MW’ı aşan ürün stoğu tutarak müşterilerine kaliteli ürünleri daha kısa bir sürede sunabilmektedir.

KACO NEW ENERGY / İNVERTER ÜRETİCİSİ

Kaco New Energy 1914 yılında Heilbronn/Almanya'da kurulmuştur. Dünya solar enerji sektörünün en büyük invertör üretici firmalarından olan Kaco New Energy, tüm üretimini Almanya, İngiltere, Kanada ve Amerika'da gerçekleştirmektedir.

SCHLETTER / KONSTRÜKSİYON ÜRETİCİSİ

Schletter bütün üretim prosedürlerini 30 yıldan fazla bir süredir Almanya`nın Bavyera eyaletinde bulunan tesislerinde gerçekleştirmektedir. Müşterilerine dünyanın her yerinde Solar Montaj Sistemleri alanında kaliteli ve güvenli çözümler sunmaktadır. Çalışmaları özellikle sürdürülebilirlik ve yenilikçi sistemler üzerine odaklanmıştır

MULTI-CONTACT / KABLO - KONNEKTÖR ÜRETİCİSİ

Multi-Contact firması 1962 yılında İsviçre/Basel'de kurulmuştur. Ürünlerinin yenilikçi ve vizyon ile harmanlanması Multi-Contact firmasının dünyaca benimsenmesinin en büyük kaynağıdır. Özellikle yüksek kaliteli ve pratik solar sistem konnektörleri ile dünya pazarında lider konumda bulunmaktadır.

HELUKABEL / KABLO ÜRETİCİSİ

Müşterilerimiz için yapmış olduğumuz projelerde Avrupa' nın en büyük kablo üreticisi olan Helukabel marka solar kablolar tercih etmekteyiz.

LORENTZ / SOLAR POMPA ÜRETİCİSİ

Güneş enerjisi ile sulama sistemlerinde dünya lideri konumunda olan, üstün Alman teknolojisi ürünleri ile LORENTZ markası, solar sistemler için tercih ettiğimiz güvenli bir iş ortağımızdır.

HOPPECKE / AKÜ ÜRETİCİSİ

1927 yılından itibaren yeni enerji depolama sistemleri geliştiren ve üreten Hoppecke, Almanya merkezli bir firmadır. Yüksek teknolojileri ile başta Avrupa olmak üzere, dünya pazarının en büyük endüstriyel akü üreticisidir. Uzun ve güvenli enerji depolama sistemleri olan Hoppecke, firmamızın tercih ettiği markadır.